Dziś jest: 23 stycznia 2018
Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Share on Facebook

Kalendarz

  • Styczeń 2018

    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30 31
  • Luty 2018

    1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28
  • Grudzień 2017

    1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

 

Aktywność poselska

Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu

Interpelacje

Głosowania

Przynależność do komisji i podkomisji

Komisja Infrastruktury (Plan pracy)

Komisja Kultury i Środków Przekazu (Plan pracy)

Przynależność do zespołów parlamentarnych

 

KOMITET CZYNU NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO


DEKLARACJA  


Wideo

 

Polecamy

 

 

Turniej Piłki Nożnej Gimnazjów z Gminy Rymanów

W dniu 15 maja br. na boisku sportowym Orlik w Rymanowie rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Gimnazjów z Gminy Rymanów o Puchar Posła na Sejm RP – Piotra Babinetza pod Honorowym Patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego – Tomasza Poręby.

Organizatorem turnieju było Biuro Poselskie PiS i Forum Młodych PiS w Krośnie. W zawodach udział wzięło 6 reprezentacji gimnazjów. Zwycięzcami turnieju okazali się uczniowie Gimnazjum z Milczy, którzy w finale pokonali Klimkówkę 3:0. Trzecie miejsce zajęło Gimnazjum  z Królika Polskiego.

Najlepszym strzelcem został Sławomir Zemlański (Milcza) – zdobywca 4 bramek, najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Trzaskę z Królika Polskiego, natomiast tytuł Najlepszego Piłkarza przypadł Konradowi Kijowskiemu z Milczy. W/w zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Europosła Tomasza Porębę, które wręczył asystent Łukasz Kwolek. Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary
i dyplomy (zwycięska drużyna także piłkę nożną), pozostałe dyplomy uczestnictwa ufundowane przez posła Piotra Babinetza.

Zawody sędziowali: Alan Staszewski i Łukasz Kwolek

 

Turniejowe rozstrzygnięcia:

Grupa A:
1) Gimnazjum Klimkówka – Gimnazjum Milcza 1:4
2) Gimnazjum Milcza – Gimnazjum Posada Górna 1:1
3) Gimnazjum Posada Górna – Gimnazjum Klimkówka 1:2

Grupa B:
1) Gimnazjum Rymanów – Gimnazjum Królik Polski 0:0
2) Gimnazjum Królik Polski – Gimnazjum Wróblik Szlachecki 0:0
3) Gimnazjum Wróblik Szlachecki – Gimnazjum Rymanów 0:2

Półfinały:
1) Gimnazjum Milcza – Gimnazjum Królik Polski 1:0 (0:0)
2) Gimnazjum Rymanów – Gimnazjum Klimkówka 1:2 (1:1)

Mecz o V miejsce: Gimnazjum Posada Górna – Gimnazjum Wróblik Szlachecki 4:1 (2:0)

Mecz o III miejsce: Gimnazjum Królik Polski – Gimnazjum Rymanów 1:1 (1:1) k. 2:1

Finał: Gimnazjum Milcza – Gimnazjum Klimkówka 3:0 (1:0)

Końcowa klasyfikacja:

1) Gimnazjum w Milczy: Konrad Kijowski, Martin Kijowski, Grzegorz Kijowski, Patryk Wojtoń, Sebastian Porcek, Sławomir Zemlański, Dominik Ziemiański, Karol Stapiński – opiekun: Piotr Litarowicz.

2) Gimnazjum w Klimkówce: Piotr Kielar, Marcin Penar, Kamil Węgrzynowski, Michał Rajchel, Wiktor Penar, Sebastian Chudziński, Kamil Wiernasz, Jakub Waluk, Marcin Zajdel – opiekun: Jacek Penar.

3) Gimnazjum w Króliku Polskim: Patryk Trzaska, Grzegorz Dereniowski, Krystian Wołtosz, Łukasz Lorenc, Sebastian Jękot, Kacper Skrzyński, Nikodem Borek, Fabian Litwin – opiekun: Halina Wilk.

4) Gimnazjum w Rymanowie: Dominik Czyż, Hubert Pelczar, Wojciech Gdowski, Krzysztof Penar, Bartłomiej Wojtasik, Szymon Pniak, Aleksander Wołczański, Paweł Michnowicz, Konrad Kopecki, Patryk Mazurkiewicz – opiekun: Artur Sołtysik.

5) Gimnazjum w Posadzie Górnej: Adam Przybyła, Mateusz Hanus, Bartłomiej Dereniowski, Jakub Krukar, Kamil Jankowicz, Konrad Rajchel, Jan Smerecki, Michał Zelias, Krzysztof Tomkiewicz – opiekun: Artur Piotrowski.

6) Gimnazjum we Wróbliku Szlacheckim: Jan Langos, Kacper Ziemiański, Maciej Boczar, Krzysztof Kędzior, Maciej Kijowski, Patrizio Komański, Rafał Podpora, Dawid Dorin, Patryk Szymański, Mateusz Borek – opiekun: Marcin Łopuszański.

Więcej zdjęć: kliknij

 

Sondaż - partie polityczne

Sondaże

Sondaże Prawa i Sprawiedliwości

Wyjazdy i spotkania członków PiS z Polakami

Linki

Polecane strony